Liczba odwiedzin:


RSS
czwartek, 30 kwietnia 2015

Ostatnio robię coraz więcej kartek i jestem z tego powodu bardzo zadowolona. Cieszę się, że moje prace komuś się podobają. 

Dziś chcę Wam pokazać kolejne kartki z okazji Pierwszej Komunii Świętej. Niebawem wstawię kolejne, gdyż mam jeszcze kilka zamówień ;)

 

piątek, 17 kwietnia 2015

Kolejna kartka i zamówienie zaproszeń na I Komunię Świętą. Wszystko w stonowanych kolorach, proste i eleganckie ;)

 

 

niedziela, 05 kwietnia 2015

 

Z okazji świąt Wielkiej Nocy życzę Wam dużo szczęścia i radości oraz spędzenia ich w rodzinnym gronie. 

Wesołych świat ! 

 

 

piątek, 20 marca 2015

Po bardzo długiej przerwie w tworzeniu nowych prac i wielu zmianach w moim życiu, wracam tu z głową pełną pomysłów. Wiem, że była to kolejna przerwa w moim blogowaniu ale mam nadzieję, że ostatnia. Od teraz zabieram się do pracy i postaram się na bieżąco publikować jej efekty.

Chcę Wam teraz pokazać kartkę zrobioną na 18-te urodziny Michała. Elegancka kartka w granatowym pudełku wygląda bardzo efektownie. Każdy kto ją widział był zachwycony, a Wy co o niej myślicie? ;)

 

 

czwartek, 23 maja 2013

 

Próbując nadrobić zaległości w blogowaniu zaczęłam przeglądać zdjęcia z moimi nie opublikowanymi pracami. Niestety nie było ich za dużo. Jednak znalazłam coś co pewnie w innych okolicznościach nie trafiło by tu.

To mój pierwszy album. Został stworzony na pamiątkę chrztu dla mojej chrześnicy. Chciałam podarować jej coś wyjątkowego i niepowtarzalnego. Mimo iż nigdy nie robiłam tego typu rzeczy zaryzykowałam. Zamówiłam bazę albumową, poszukałam inspiracji, zrobiłam projekt i tak po wielu godzinach pracy powstał album. Wszyscy byli nim zachwyceni, może Wam też się spodoba ;)